KONST / Oljemålningar / Akryl 14418559
nr 1441 8559
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Motiv med troll. Signerad, daterad oktober -98. Akryl på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 77x93 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:11:02
9/1 12:56:18